Instalacje ciepłownicze i chłodnicze

 

Instalacje rozprowadzania ciepła

Instalacje rozprowadzania chłodu

Sterowanie ciepłem i chłodem

Optymalizacja produkcji ciepła i chłodu

HB Reavis 

"Efekt dotychczasowej współpracy upoważnia nas do wystawienia wysokiej noty za całokształt wykonanych prac. Z pełną satysfakcją pragniemy polecić firmę Hexa Telecom innym inwestorom"

 

Neo Village

„Hexa Telecom jest godna polecenia ze względu na wysoki poziom profesjonalizmu, terminowość wykonania powierzonych zadań, osobiste zaangażowanie w procesy między podwykonawcami i bardzo dobrą współpracę z Inwestorem …”

 

NEINVER

„Wysoka jakość prac potwierdza profesjonalizm kadry technicznej i fachowość pracowników Hexa Telecom. Doceniamy partnerskie podejście do potrzeb Inwestora i wymaganych modyfikacji.”

DTZ Management Polska

„Poziom obsługi pozwala nam stwierdzić, że jest to zespół solidnie i rzetelnie realizującym swoje zadania i tym samym godny polecenia innym instytucjom …”

 

PGOM

„Współpracę z firmą Hexa Telecom oceniamy bardzo wysoko. Wyrażamy głębokie przekonanie, że będzie ona przynosiła wspólne sukcesy i satysfakcję z realizowanych zadań inwestycyjnych …”

 

Jones Lang La Salle

„Pragniemy udzielić referencji zespołowi Hexa Telecom […]. Z przyjemnością stwierdzamy, że wzajemna współpraca zawsze układała się bardzo pomyślnie …”

 

Catalyst Capital

„Dzięki współpracy z HEXA nasze spółki celowe zanotowały znaczące oszczędności kosztowe. Współpraca przebiega sprawnie i możemy polecić HEXA jako eksperta i koncesjonowanego dostawcę w zakresie paliwa gazowego”

NEPI Rockcastle 

„Prace zostały wykonane profesjonalnie, zgodnie z założeniami i ustalonym harmonogramem. W oparciu o doświadczenie ze współpracy możemy polecić HEXA jako rzetelnego eksperta w dziedzinie kogeneracji.”

 

Przycisk

HEXA TELECOM Sp. z o.o.

Ul. Wołoska 9

02-583 Warszawa

Tel: (22) 444 7803

 

Dział Handlowy

handlowy@grupahexa.pl

Dział Techniczny

helpdesk@grupahexa.pl

Kontakt

Referencje

 

Świadczymy wysokiej jakości usługi od ponad 15 lat. Oto co sądzą o nas Ci dla których pracujemy – Nasi Klienci:

Zarządzanie infrastrukturą

 

Przejmujemy na siebie wszelkie sprawy związane z instalacjami telekomunikacyjnymi od początku trwania inwestycji. Sprawujemy opiekę i nadzór nad poprawnością działania infrastruktury telekomunikacyjnej. Nasze działania pozwalają zwiększyć zyskowność obiektu poprzez nadzór nad działaniami operatorów zewnętrznych i dbałość o zapewnienie pełnego wachlarza usług telekomunikacyjnych. 

Usługi telekomunikacyjne

 

Oferujemy pełen zakres usług telekomunikacyjnych zarówno głosowych jak i internetowych. Nasza oferta dopasowana jest do indywidualnych potrzeb Klientów. Zapewniamy całodobowy dostęp do  biura obsługi  (Helpdesk 24/7),  a także dedykowanego opiekuna handlowego dla każdego Klienta. Nasze usługi spełniają standardy najbardziej wymagających Klientów.

Instalacje

 

Zatrudniamy zespół doświadczonych projektantów, kierowników i majstrów budowlanych z zakresu elektryki, teletechniki oraz ciepłownictwa. Wewnętrzną kontrolą jakości naszych usług zajmują się posiadający wieloletnie doświadczenie inspektorzy nadzoru budowlanego.

 

Wykonujemy pełen zakres usług, począwszy od doradztwa, przez projektowanie, wykonawstwo, po kompleksową obsługę serwisową i utrzymaniową.

Telekomunikacja

 

Jesteśmy operatorem rozwijającym i dbającym o infrastrukturę budynkową. Naszym zadaniem jest zapewnienie kompletu usług telekomunikacyjnych. Dzięki nam Najemcy uzyskują wszystko co potrzebne w zakresie telekomunikacji, a budynki zwiększają swoją wartość.

Sprzedaż gazu

Sprzedaż energii elektrycznej

Optymalizacja energetyczna

Identyfikujemy obszary gdzie energia jest marnowana i wprowadzamy rozwiązania ograniczające jej zużycie. Instalujemy systemy opomiarowania i automatyki, analizujemy dane, wdrażamy skutecznie zmiany.

Zapewniamy dostawy gazu do odbiorców komercyjnych (zarówno z sieci jak i poprzez stacje regazyfikacji LNG). Oferujemy sprzedaż gazu w schematach najlepiej dopasowanych do konkretnego Odbiorcy. Działając wspólnie, zmniejszamy koszty.

Dostosowujemy aktywnie możliwości zakupu energii elektrycznej do zmieniających się warunków rynkowych. Oferujemy zarówno energię czarną jak i zieloną oraz gwarancje pochodzenia energii ze żródeł OZE w schematach najlepiej dopasowanych do konkretnego Odbiorcy. Pomagamy także w negocjacjach kontraktów PPA i cPPA (Power purchase agreement). Działając wspólnie, zmniejszamy koszt energii.

OSDn

Fotowoltaika

Kogeneracja

Wykonujemy projekty ‘Pod klucz’, w tym:  przegląd energetyczny obiektu, pozyskanie koncesji na wytwarzanie wraz z gwarantowanym wsparciem, warunków przyłączeniowych, pozwolenia na budowę oraz modyfikację/nowe przyłącze gazowe; komplet dokumentacji projektowych przebudowy instalacji energetycznych, ciepłowniczych i gazowych Obiektu; niezbędne prace budowlane w zakresach elektrycznym, ciepłowniczym i gazowniczym; dostawa i instalacja jednostki kogeneracyjnej; wszystkie niezbędne odbiory oraz uruchomienie produkcyjne jednostki kogeneracyjnej. Prowadzimy także serwis i monitoring zdalny wdrożonych projektów. 

Przejmujemy rolę lokalnego operatora systemu dystrybucyjnego (lub pomagamy go stworzyć i utrzymać). Dzierżawimy sieć elektroenergetyczną w budynku rozliczając bezpośrednio najemców. Najemcy mają prawo do indywidualnego wyboru i zmiany sprzedawcy. Niwelujemy ryzyko zamknięcia obiektu w przypadku ograniczeń mocy. Zwiększamy wartość nieruchomości.

Projektujemy i doradzamy optymalne rozwiązania w zakresie fotowoltaiki. Wykonujemy projekty ‘Pod klucz’, w tym: przygotowanie kompletu dokumentacji projektowych i pozyskanie pozwoleń; wykonanie niezbędnych prac budowlanych w zakresie konstrukcji i instalacji elektrycznej; dostawa i montaż paneli wraz z osprzętem; przeprowadzenie odbiorów i uruchomienie. Prowadzimy nadzór nad wdrożonym projektem i dokonujemy niezbędnych rozliczeń.

Energetyka

 

W naszych rozwiązaniach priorytet stanowi troska o środowisko. Szczególnie dbamy o zmniejszenie śladu węglowego i optymalizację kosztów naszych Klientów. Promujemy rozwiązania nakierowane na  produkcję energii w miejscu jej konsumpcji.

Instalacje elektryczne niskiego napięcia

 

Linie napowietrzne i kablowe 

Stacje transformatorowe SN/NN

Rozdzielnice główne 

Instalacje przemysłowe 

Instalacje budynków komercyjnych

 

Ochrona przed nieuprawnionym dostępem

 

Systemy monitoringu CCTV

Systemy sygnalizacji włamania i napadu SSWiN

Systemy kontroli dostępu KD

Systemy widedomofonowe

Integracja i wspomaganie zarządzanie obiektem


Systemy zarządzania i wizualizacji BMS, BIS

Systemy centralnego pomiaru mediów

Systemy obsługi parkingów

Systemy zliczania osób

Ochrona przeciwpożarowa

 

Sygnalizacja alarmowania pożarowego SAP

Dźwiękowe systemy ostrzegawcze DSO

Sterowanie oddymianiem

Systemy detekcji gazów

Telekomunikacja

 

Przyłącza teletechniczne

Kanalizacja ziemna i napowietrzna

Sieci światłowodowe oraz LAN/WAN

Sieci WiFi

Wzmocnienia sygnału GSM

Od ponad 15 lat z sukcesem świadczymy usługi dla naszych Klientów.

 

Wykonaliśmy skutecznie setki projektów.

 

Obsługujemy ponad 2.000.000 m2 GLA w nieruchomościach komercyjnych

 

Jesteśmy operatorem telekomunikacyjnym wpisanym do Rejestru Przedsiębiorców Telekomunikacyjnych.

 

Posiadamy Koncesję na obrót energią elektryczną oraz Koncesję na obrót gazem.

 

 

Nasz Zespół jest do Państwa dyspozycji.